Posted by admin Genel, Yazılar

Sefaköy Oto Ekspertiz

Sefaköy Oto Ekspertiz merkezimizde ikinci el araç alım satımlarında müşterilerimize oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bilindiği gibi ülkemizde çeşitli nedenlere bağlı olarak ikinci el piyasası bir hayli canlı ve yüksek. Bu durum ister istemez ikinci el araç alım ve satımlarında kontrolü zorunlu kılıyor. Son yıllarda gittikçe popülerleşen oto ekspertiz kavramı da bu ihtiyaca, talebe karşılık verebilmek adına ortaya çıkmış ve yaygınlaşmıştır. Zira otomobil kendi başına oldukça komplikedir. Bir süre kullanılan yani ikinci ele düşmüş araçlar hangi şart ve koşullarda kullanıldığı, ne gibi kazalara karıştığı, bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığına ve daha bir çok sebebe bağlı olarak değeri değişmektedir. Piyasadaki ikinci el araçların fiyatı model ve kilometresinin dışında motor durumuna, kaporta boya değişen durumuna, vites durumuna, fren süspansiyon durumuna, alt kontrollerine, beyindeki arıza kayıtlarına, bakım durumuna ve daha bir çok etmene bağlı olarak değişir. Durum bölge olunca ikinci el araç satanlar para kazanabilmek adına aracın eksikliklerini gizleme ya da söylememe yoluna gidebilir. Aracı satın almayı düşünenler de eğer oto ekspertiz yaptırmaz ise satıcının söylediği şeyleri doğru kabul edip aracı olması gereken değerin üzerinde satın alabilir. Üstelik alıcı sadece maddi zarar yaşamaz, aracı bilmediği için aracın trafik kazasına sebebiyet verecek eksiklikleri hataları olabileceğinden can kaybı yaşanabilecek kazalara karışabilir. En basit örneğinden araçta daha önce karıştığı kazaya bağlı olarak işlem görmüş şasi eğer işçiliği tamiri güzel yapılmamış ise ki çok zordur, büyük ustalık ve son teknolojik araçlar ile kontrol ister. Eğer şasi işlemli bir araç alırsanız ve bu şaside fabrikasyon oranı dışında küçük bir oynama bile olsa yüksek süratlerde çok ciddi kazalara sebebiyet verebilirsiniz. Bu örnekler artırılabilir ama vermek istediğimiz mesaj bilmeden satın aldığınız araç sadece cebinizi yakmaz, canınızı hatta başkalarının canını yakabilir. Bu olmasın diye de biz mümkün mertebe bulabildiğimiz bütün mecralarda oto ekspertizin önemini ve gerekliliğini anlatmaya çalışıyoruz. Florya Sefaköy’de bulunan oto ekspertiz merkezimize gelerek güvenle ikinci el aracınızı satın alabilirsiniz.

Mustafa Usta ile İletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca youtube sayfamızdan uygulama videolarımızı izleyebilirsiniz.

oto ekspertiz, araba kontrol, oto test, istanbul oto ekspertiz, florya oto ekspertiz, bakırköy oto ekspertiz, küçükçekmece oto ekspertiz, avcılar oto ekspertiz, topkapı oto ekspertiz, büyükçekmece oto ekspertiz, yeşilköy oto ekspertiz, şirinevler oto ekspertiz, yenibosna oto ekspertiz

Adres: Beşyol Mahallesi, Cami sokak, No: 16 FLORYA/İSTANBUL

  

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

About Author

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All for Joomla All for Webmasters