Posted by admin Genel, Yazılar

2. El Araç Alırken Dikkatli Olun!

2. El araç alırken çok dikkatli olmak gerekiyor. Aldığınız araç pert olmuş bir araçta olabilir. Yeni teknolojilerle ağır hasarlı pert araçlar bile yeniymiş gibi tamir edilmekte ve bu konuda bilgisi olmayan araç almak isteyen vatandaşlar yanıltılmakta. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için ikinci el araç alırken mutlaka bu işi iyi bilen güvenebileceğiniz profesyonel olarak ekspertiz işi yapan Premium Ekspertiz’e sizleri de bekliyoruz. Florya Beşyol’da bulunan oto ekspertiz merkezimiz yılların tecrübesiyle şimdiye kadar 6000’i aşkın araca sorunsuz rapor vermiş oto eksper Mustafa Usta hizmetinizde.

Mustafa Usta ile İletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca youtube sayfamızdan uygulama videolarımızı izleyebilirsiniz.

oto ekspertiz, araba kontrol, oto test, istanbul oto ekspertiz, florya oto ekspertiz, bakırköy oto ekspertiz, küçükçekmece oto ekspertiz, avcılar oto ekspertiz, topkapı oto ekspertiz, büyükçekmece oto ekspertiz, yeşilköy oto ekspertiz, şirinevler oto ekspertiz, yenibosna oto ekspertiz

Tags: , , , , , , , , , , , ,

About Author

All for Joomla All for Webmasters