Posted by admin Genel, Yazılar

Otomobil Alım Satımında Ekspertiz Raporunu Mutlaka Alın!

İkinci el otomobil alırken, almayı düşündüğünüz araç hayal ettiğiniz gibi çıkmayabilir. Hasarlı, pert araçlar kazasız gibi satılabilmektedir. Yeni teknolojilerle ağır hasarlı araçlar bile dışarıdan bakıldığında normal görünecek şekilde onarılmaktadır. Bu konuda yanılmamak için araç alırken mutlaka firmamızdan ekspertiz raporunuzu alın. Oto Eksper Mustafa Usta yılların verdiği tecrübe ile Florya Beşyol‘da sizlere fren test, süspansiyon test, yanal kayma test, dyno test, şanzıman kontrolleri, kaporta boya kontrolleri, arıza tespit, lift üzerinde alt kontrolleri, motor kontrolleri ve iç ekspertiz konusunda destek vermektedir. Satın almayı planladığınız ikinci el aracınız için en doğru en güvenilir test için mutlaka Mustafa Usta ile görüşün.

Mustafa Usta ile İletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca youtube sayfamızdan uygulama videolarımızı izleyebilirsiniz.

oto ekspertiz, araba kontrol, oto test, istanbul oto ekspertiz, florya oto ekspertiz, bakırköy oto ekspertiz, küçükçekmece oto ekspertiz, avcılar oto ekspertiz, topkapı oto ekspertiz, büyükçekmece oto ekspertiz, yeşilköy oto ekspertiz, şirinevler oto ekspertiz, yenibosna oto ekspertiz

Tags: , , , , , , , , , , , ,

About Author

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All for Joomla All for Webmasters